black+logo+icon font web+

HAKKIMIZDA

Branded Digital Robot producing marketing materials

360 Derece Ajans

Kurum kimliği ve ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği stratejilerle, markaların hedeflerine daha çabuk ulaşması konusunda ihtiyaç duydukları hizmetleri tek çatı altında sunmaktadır.

Branded, en etkili teknikleri kullanarak

  • İşletmeniz için 7/24 çalışan pazarlama robotlarınızı üretiyor,
  • Kurum kimliği ve ihtiyaçları doğrultusunda stratejiler geliştiriyor,
  • Markaya özel yaptığı tasarımlarıyla marka prestijini arttırıyor,
  • Ürün ve hizmetlerin kolaylıkla anlaşılabilmesini sağlayarak geniş kitlelerle buluşturuyor.
Branded robot standing

Müşterilerinin internet ortamında daha kolay bulunmasına yardımcı olan Branded Digital, onların müşterileriyle yakaladığı dijital etkileşim noktalarında, şirket değerlerini en etkili şekilde yansıtmasına yönelik pazarlama, görsel tasarım ve yazılım hizmetleri vermektedir.

Müşterileri için, onları en iyi şekilde tanıtacak pazarlama materyelleri tasarlamak ve pazarlama stratejileri geliştirerek yeni başarılar kazanmalarına yardımcı olmak misyonuyla kurulan Branded Digital, kurulduğu günden bu yana pek çok işletme için pixel detayında kusursuz tasarımlara ve derinlemesine hedeflenmiş pazarlama kampanyalarına imza atmıştır

Markalar ve dijital dünya benim ilgi alanım. Öyle ki dijital markalaşma üzerine tez yazdım. Çeşitli sektörlerle çalışmaktan edindiğim kolektif tecrübeler, sürekli takip ettiğim dünya trendleri ve akademik bilgilerimi sentezleyerek, harika sonuçlar almanıza yardımcı olacak çözüm ve stratejiler geliştiririm.

Her müşterimin sektörünü merakla analiz ederim. Müşterilerimiz talepleri için doğrudan benimle iletişimde olur, ben de ekibime dağıt takibini yaparak tüm işlerin Branded kalitesinde teslim edildiğinden emin olurum.

Deniz H. Kılıç Kurucu - Branded Digital

DİJİTAL DünyaDa İZ BIRAKIN

İNOVATİF PRJELERİNİZ Mİ VAR?

Haber Bültenimize Kaydol

Yalnızca yeni blog yazılarımızı göndereceğiz