Sizlerden Gelenler

Müşteri Yorumları

İç pazardaki satışlarımızı e-ticaretle genişletme kararımız sonucunda iletişime geçtik. Son derece hassas ve özenli çalışarak e-ticaret mağazamız kurdu. Prosedür bilgisi ve olumlu yaklaşımı çalışmayı çok kolay hale getirdi. Orta vadeli planlarımızdan olan, e-ticaretle yurt dışına açılma projemizde yine kendisiyle çalışacağız.

Logo-magaza.jpg

Memet Ergin

Kehribar Gıda

İnternet reklamcılığına dair kısıtlı bilgimiz olmasına rağmen Deniz beye güvenerek tüm çalışmaları kendisine bıraktık. Haftalık ve aylık raporlarıyla gelişmelerden haberdar edildim. Siz de tüm aksiyonlarınızı gönül rahatlığıyla Deniz beyle bırakabilirsiniz. Tecrübesiyle istediklerimiz harmanlayıp ortaya güzel sonuçlar çıkarıyor.

bizbize-logo-asıl.jpg

Gerçekten hızlı bir şekilde hizmeti tamamlandı ve istediğimin fazlasını aldım. Alanında oldukça bilgili, işini sağlam ve hızlı yapan, herkesin ekibinde ihtiyaç duyduğu tarzda bir çalışan. 

arcelik_logo.png

Şule Buyran

Arçelik Bayii

Daha önce birkaç kere Adwords kampanyası başlatıp duraklatmıştık. Deniz’in hedef kitleyi daha doğru hedeflemesi ve web sitemizi yenileyerek yaptığı düzenlemeler kalite puanımızı arttırdı, reklam maliyetlerimizde ciddi düşüş getirdi. Reklamların getirisi yükselince, bütçemizi de arttırdık. Google’ın ne istediğini bildiği belli oluyor 🙂

admin-ajax.jpeg

Jason Collins

Akbük Solutions

İşini profesyonelce ve dürüstçe yapan son derece uzman ve saygılılar. Çalışmanızı tavsiye ederim.

Mali-Müşavir.jpg

Gerek adwords, gerek ise youtube reklam modelleriyle doğru bir çalışma modeli sunduğu için Deniz beyin dijital pazarlama danışmanlığı hizmetini çok faydalı bulduk.

Ethnocentric-Regular-Audiowide-Regular.jpg

Beytullah Barbaros

Barbaros Kurs

Yeni web sitemizin yaz sezonuna yetiştirmesi için acele teslim istemiştik işimizi. Deniz bizi kırmayıp gece gündüz ağır bir çalışma üstlendi ve güzel bir sonuç aldık. Sosyal medya reklamlarıyla desteklerine devam edeceğine inanıyoruz. İşine çok hakim, çalışmaları için teşekkür ediyorum.

Galaxy-Logo..jpg

Mehmet Karabulut

Galaxy Group

Çok özenli ve hızlı bir çalışma gerçekleştirdi Deniz bey. Kısa sürede markalaşma konusundaki eksiklerimizi tamamladık ve yapılan optimizasyonlarla işimizi teslim aldık. Çalışma yapmayı düşünen şirket sahiplerine kesinlikle öneririm, işinde uzman biri.

yapı-fay.jpg

Tayfun Türker

Fay Yapı

Sadece hizmet alımı öncesi değil, sonrasında da aynı özveri ile yardımlarını esirgemeyen Deniz’e emekleri teşekkür ederim. Bizim için o aileden biri gibi artık. Dijital dünyaya doğru kişiyle başlamak son derece önemli. Tasarım işlerimizi de kendisi yaptı. Emeğine sağlık Denizciğim. 

dnr-logo.jpg

Günay Dolunay

DNR Peyzaj

Yeni zirvelere birlikte çıkalım.

Siz de müşteri yorumunuzu ekleyin